Ogłoszenia – XXV niedziela zwykła

23 września 2018

Przed tygodniem zebraliśmy na tacę 1.987,40 zł

Dzisiaj, w ramach akcji „Pola nadziei”, po Mszach Świętych zbierać będziemy ofiary do puszek na hospicja prowadzone przez Caritas.

Dzisiaj, na Mszy Świętej o 9.15 modlitwa nad chłopcami przygotowującymi się do bierzmowania. Nad dziewczętami za tydzień.

Kandydaci do bierzmowania biorą z kancelarii formularze zgody rodziców na wyjazd na rekolekcje i zapisują się na wybrany termin.

W sobotę 27 października przeżywać będziemy w parafii wizytację Księdza Biskupa. W ramach tej wizytacji będzie spotkanie z grupami. Proszę grupy o przygotowanie sprawozdań – rzeczowych, konkretnych i prawdziwych, zawierających blaski i cienie.

Za dwa tygodnie, w dniach 5-7 października przeżywać będziemy w parafii rekolekcje dla mężczyzn. Wieczorne spotkania w piątek, sobotę i niedzielę. W sobotę spotkanie od 10.00 do 17.00 w Golądkowie. Tytuł rekolekcji to: „Szanse i pułapki męskiego życia”. Wieczorne konferencje to: „Etapy w życiu mężczyzny – moja życiowa perspektywa.” „Stracona szansa – historia Balaama.” „Zawzięty czy wytrwały?”. Sesja sobotnia zatytułowana jest: „Historia skrócona strongmana Samsona.” Spotkania poprowadzi p. Wiesław Grabowski, doświadczony trener i mówca. Od lat prowadzi rekolekcje, wykłady i seminaria odnoszące się do tematyki biblijnej. Jest współautorem podręcznika do przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie p.t. „Zanim wybierzesz”. Prowadził spotkania w różnych miejscach w Polsce a także w Anglii i USA. Więcej informacji na stronie: http://mwgrabowscy.pl

Wieczorne spotkania są otwarte – zapraszajmy także mężczyzn spoza parafii. Na spotkanie sobotnie (liczba miejsc ograniczona) – wymagane wcześniejsze zgłoszenie. Koszt spotkania (obiad, kawa i ciastka) to 20 złotych od osoby, wpłaty na miejscu. Jeśli kogoś nie stać to płaci tyle na ile go stać. Zgłoszenia telefonicznie 501-231-895, mailowo (proszę podać imię i nazwisko, adres i telefon) zpm@natan.pl lub osobiście w kancelarii.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 8 października, godz. 19.00

Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego.

Intencje mszalne – 24 – 30 IX 2018

Poniedziałek

7.30 – + Stanisław i Janina Zawadka

18.00 – + Edward Gogolewski (34 rocz. śmierci), rodzice Gogolewscy

Wtorek

7.30 – + Bogusław Komorowski (od uczest. pogrzebu)

18.00 – + Waldemar Glinicki (od uczest. pogrzebu)

Środa

7.30 – + Tadeusz Gill (od uczest. pogrzebu)

18.00 – + Daniela (7 rocz. śmierci) i Zdzisław Sokolniccy, rodzice Kurpiewscy

Czwartek

7.30 – + Tadeusz Ołton (od uczest. pogrzebu)

18.00 – + Waldemar Wójcik (20 rocz. śmierci)

Piątek

7.30 – + Wacław Ciemerych (od uczest. pogrzebu)

18.00 – + Anastazja i Michał Kordowscy

Sobota

7.30 – + Zofia Rzemek (od uczest. pogrzebu)

17.00 – ślub Mariusz Świętochowski i Justyna Winnicka

18.00 – o Boże bł. i zdrowie w 60 rocz. urodzin

Niedziela

7.30 – + Walentyna, Zdzisław Gołuccy, rodzina Pniewskich

9.15 – + Regina i Franciszek Szypulscy, zmarli z rodziny Szypulskich

11.00 – w intencji dzieci

12.00 – za parafian

15.00 – + Kazimierz i Dariusz Podlascy