Ogłoszenia – Wniebowzięcie NMP

15 sierpnia 2020

Dzisiaj, na wszystkich mszach, poświęcenie ziół i kwiatów.

Jutro, decyzją biskupów, przezywać będziemy dzień solidarności z Bejrutem. Wyrazem tego będzie nasza modlitwa i ofiary składane do puszek.

W najbliższym tygodniu w kancelarii dyżurować będzie ks. wikary i p. organistka. Jeśli ktoś ma do załatwienia sprawy cmentarne, czy inne, i chce się spotkać z proboszczem to zapraszamy w sobotę za tydzień.

Przestrzegajmy zaleceń sanitarnych.

Zapraszamy na V Winnicki Rajd Rowerowy, który odbędzie się w sobotę 15 sierpnia. Ze względu na śluby zbieramy się na placu przed sklepem Topaz i wyruszamy o godz. 16.30. Pojedziemy przez Domosław, gdzie symbolicznie upamiętnimy 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Następnie pojedziemy do Mieszk, gdzie będzie ognisko z kiełbaskami. Niech każdy zabierze ze sobą kijek na kiełbaskę. Pokonamy trasę około 10 km, więc każdy z pewnością powinien ją bez problemu pokonać. Uczestników rajdu prosimy o zachowanie wytycznych sanitarnych. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na rajdzie.

Wkrótce, 21 lub 24 sierpnia rozpoczniemy prace pielęgnacyjne przy drzewach na cmentarzu, poczynając od największego dębu. Porozumieliśmy się z firmą dysponującą zarówno doświadczeniem jak odpowiednim sprzętem.

Ofiary na tacę składamy do urny na stoliku za ławkami.

Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.