Ogłoszenia – Uroczystość Wszystkich Świętych

1 listopada 2018

Harcerze obsługują dzisiaj parking na proboszczowskiej łączce. Dobrze zrobimy traktując to jako okazję do wsparcia ich działalności.

Porządek nabożeństw na Wszystkich Świętych (1 listopada) – Msze Święte o 7.30, 9.15, 10.30, 12.00. Wszystko w kościele. Po sumie procesja na cmentarz.

Zespół Szkól w Golądkowie i winniccy harcerze zapraszają dzisiaj (1 listopada) na różaniec za zmarłych – godzina 18.00 na naszym cmentarzu.

W Dzień Zaduszny (2 listopada) – Msze Święte o 7.30 (w kościele), o 9.15 (na cmentarzu, potem procesja), o 12.00 (w kościele), o 17.00 (w kościele) i o 19.30 (na cmentarzu). Tę ostatnią Mszę Świętą poprzedzimy różańcem na cmentarzu o 19.00.

W Zaduszki, na 19.30 zapraszamy szczególnie tych, którzy w ostatnim roku pochowali na naszym cmentarzu swoich bliskich, w czasie modlitwy wiernych wspomnimy ich a bliscy wtedy zapalą światło.

W Zaduszki wypada I piątek miesiąca, z tej racji chorych odwiedzimy w drugi piątek miesiąca. Akt oddania omówimy po Mszy Świętej o 17.00.

Przyjmujemy intencje i wypominki na 2019 rok.

Ogłoszenie dla młodzieży. Uwaga! Jesteś kandydatem do bierzmowania? Uczysz się w gimnazjum, szkole średniej, a może studiujesz? To ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie! Wspólnota Wojska Gedeona zaprasza Cię na swoje spotkanie w najbliższą sobotę (3 listopada) o godz. 18.00 w naszym kościele! Spędzimy czas z Jezusem, a potem będziemy się integrować w Domu Kultury. Nie może Cię zabraknąć!

Jest Kalendarz Rolników na 2019 rok. Do nabycia w zakrystii.

Porządkując groby pamiętajmy o segregacji śmieci. Liście, zielsko, żywe kwiaty wyrzucamy do kompostownika, ale nie wyrzucamy tam foliowych toreb i worków. Znicze rozbieramy, plastikowe stopki i główki wyrzucamy do śmietnika, wkłady do klatki z wkładami, osobno samo szkło na platformę. I edukujmy tych, którzy tego nie wiedzą.